Novinky

24.února 2023 se mnou započala partnerskou spolupráci Litevská společnost JZ MICROPHONES.

Fotky z mého předvánočního tour 2022 – slideshow. 

Přehrát video

Předvánoční turné je za mnou ! Byl to očistec v tom počasí, někde bylo i – 15 ! Děs. Děkuji všem za skvělou účast a v novém roce se na Vás těším. 

Fotky z nových koncertů – 2022 – 2

Přehrát video

Koncert ke Dni české státnosti 28.9.2022 v kostele sv.Petra a Pavla v Prachaticích. 

Fotky z nových koncertů – 2022 – 1 

Přehrát video

Rozhovor z Českého rozhlasu Plzeň – pořad Náš host – ze dne 24.11.2021

Mám radost, že mohu od zaří 2021 spolupracovat s firmou Hagstrom Sweden, která vyráběla pro ABBU, Johna Lennona, The Eagles, Genesis, Nirvanu, Foo Fighters, Davida Bowieho, Elvise Presleyho, Franka Zappu… HAGSTROM GUITARS – HAGSTROM EUROPE – https://www.hagstromguitars.com/

Přehrát video

Sestřih z adventních koncertů – prosinec 2019 

Svatováclavský koncert v kostele – září 2019

Přehrát video

Stal jsem se smluvním firemním hráčem mezinárodní společnosti a velmi staré značky IMG STAGELINE – MONACOR SLOVAKIA – https://monacor.sk/

Rozhovor na Českém rozhlasu Plzeň ze dne 7.5.2018

Přehrát video

Moji milí, rád bych se s vámi podělil o radost v podobě mého obsáhlého článku „Zázraky se dějí“, který dnes – 1.3.2018 otiskli v našem nejznámějším časopise pro hudebníky – MUZIKUSU. Velmi si toho vážím. Najdete ho v kompletním znění na titulní straně mého webu nebo si ho můžete zakoupit v elektronické podobě v redakci Muzikusu – http://www.muzikus.cz/ V prodejnách s tiskovinami již není a ani nejde objednat, je vyprodaný.

Tak se několik desetiletí práce a učení se, od pěveckého sboru až po současnost, začíná projevovat i ve formě partnerské spolupráce. Na jejich návrh jsem se stal jednou z tváří německé společnosti Leonardo Carbone. Instagram.: https://www.instagram.com/p/Be0ibmRnR9A/?taken-by=leonardocarbone_gewandung/

Přehrát video

Rozhovor s Janem Venasem ml. pro Západočeskou televizi ze dne 25.10.2017

TV rozhovor s Janem Venasem ml. z kapely VENTUS o jeho hudební práci a již 21. předkapelování legendárnímu Ritchiemu Blackmorovi ( Deep Purple, Rainbow ) a jeho současným Blackmore´s Night. 

Přehrát video
Přehrát video

Dne 12.8.2017 proběhl můj 21. společný koncert za posledních deset let s legendárním Ritchiem Blackmorem, zakladatelem kapel Deep Purple, Rainbow a Blackmore´s Night, a to v Českém Krumlově. BMN měli zvláštní přání, abych před nimi vystoupil tentokrát sám. Blackmore´s Night jsou v současnosti na světovém turné k dvaceti letům výročí vzniku skupiny.

Ke stávajícímu vlastnímu autorskému a historickému repertoáru naší kapely VENTUS jsem po dlouhých přípravách zahájil další činnost. Mým cílem bylo vytvořit pevný cca osmdesátiminutový set anglických popových písní z 80´a 90´ let od skupin Erasure, Depeche Mode, A-ha a Tears for fears.

Přehrát video

Dne 12.2.2013 po koncertě proběhlo naše první osobní setkání s legendární skupinou Clannad, hudební rodinou z Irska, známou především díky soundtrackům k seriálu Robin Hood, filmům Harry´s Games, Patriot, nebo Poslední Mohykán. Clannad je znám i pro svoji spolupráci se zpěvákem Bonem Voxem z kapely U2, ale především tím, že z této početné rodiny muzikantů pochází zpěvačka Enya.

Fotografie z dalšího společného koncertu s legendárním Ritchiem Blackmorem, zakladatelem kapel Deep Purple, Rainbow a Blackmore´s Night, tentokrát ve Slavkově u Brna dne 29.7.2012