Novinky

Rok 2023. Kromě koncertů proběhla i „maturita“ před další legendou, po Blackmorovi z Deep Purple tentokrát českou, a to panem Vladimírem Mertou, se kterým jsme 1.září společně odehráli literární večer a četli vlastní povídky za účasti Ondřeje Neffa a dalších známých jmen z literatury a publicistiky. 

Přehrát video

Oficiální banner 2023/2024 pro mého partnera – společnost JZ MICROPHONES.

https://intshop.jzmic.com/

Oficiální banner 2023/2024 pro mého partnera – GEWA Music. https://www.gewamusic.com/cz

24.února 2023 započata partnerská spolupráce se společností JZ MICROPHONES.

Fotky z předvánočního tour 2022 – slideshow. 

Přehrát video

Předvánoční turné je za mnou ! Byl to očistec v tom počasí, někde bylo i mínus 15 ! Děkuji všem za účast a v novém roce se na Vás těším. 

Fotky z nových koncertů – 2022 – 2

Přehrát video

Koncert ke Dni české státnosti 28.9.2022 v kostele sv.Petra a Pavla v Prachaticích. 

Fotky z nových koncertů – 2022 – 1 

Přehrát video

Rozhovor z Českého rozhlasu Plzeň – pořad Náš host – ze dne 24.11.2021

Od zaří 2021 spolupracuji s firmou Hagstrom Sweden, která vyráběla pro ABBU, Johna Lennona, The Eagles, Genesis, Nirvanu, Foo Fighters, Davida Bowieho, Elvise Presleyho, Franka Zappu… HAGSTROM GUITARS – HAGSTROM EUROPE – https://www.hagstromguitars.com/

Přehrát video

Sestřih z adventních koncertů – prosinec 2019 

Svatováclavský koncert v kostele – září 2019

Přehrát video

Spolupracuji se společností IMG STAGELINE – MONACOR SLOVAKIA – https://monacor.sk/

Rozhovor na Českém rozhlasu Plzeň ze dne 7.5.2018

Přehrát video

Moji milí, rád bych se s vámi podělil o radost v podobě mého článku „Zázraky se dějí“, který dnes – 1.3.2018 otiskli v MUZIKUSU. Najdete ho v kompletním znění v BLOGU mého webu nebo si ho můžete prohlédnout v elektronické podobě v redakci Muzikusu – http://www.muzikus.cz/ V prodejnách s tiskovinami již není a ani prý nejde objednat. 

Spolupracuji s oděvní firmou Leonardo Carbone. Instagram.: https://www.instagram.com/p/Be0ibmRnR9A/?taken-by=leonardocarbone_gewandung/

Přehrát video

Rozhovor s Janem Venasem ml. pro Západočeskou televizi ze dne 25.10.2017

TV rozhovor s Janem Venasem ml. z kapely VENTUS o jeho hudební práci a již 21. předkapelování legendárnímu Ritchiemu Blackmorovi ( Deep Purple, Rainbow ) a jeho současným Blackmore´s Night. 

Přehrát video
Přehrát video

Dne 12.8.2017 proběhl můj 21. společný koncert za posledních deset let s legendárním Ritchiem Blackmorem, zakladatelem kapel Deep Purple, Rainbow a Blackmore´s Night, a to v Českém Krumlově. BMN měli zvláštní přání, abych před nimi vystoupil tentokrát sám. Blackmore´s Night jsou v současnosti na světovém turné k dvaceti letům výročí vzniku skupiny.

Pro „tvrdé“ mezinárodní jádro Depeche Mode fans jsem jel zazpívat na Slovensko do Popradského Plesa. Krásná akce !

Přehrát video

Dne 12.2.2013 po koncertě proběhlo naše první osobní setkání s legendární skupinou Clannad, hudební rodinou z Irska, známou především díky soundtrackům k seriálu Robin Hood, filmům Harry´s Games, Patriot, nebo Poslední Mohykán. Clannad je znám i pro svoji spolupráci se zpěvákem Bonem Voxem z kapely U2, ale především tím, že z této početné rodiny muzikantů pochází zpěvačka Enya.

Fotky z dalšího společného koncertu s legendárním Ritchiem Blackmorem, zakladatelem kapel Deep Purple, Rainbow a Blackmore´s Night, tentokrát ve Slavkově u Brna dne 29.7.2012

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.